Az év angol tanára

2024. március 23.

A Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat és a XIII. Kerületi Egyesített Óvoda 2024. évi Óvodapedagógiai Konferencián ismét átadásra került az ÉV ANGOL PEDAGÓGUSA szakmai díj.

Idén a Pitypang Tagóvodában kiemelkedő szakmai teljesítményt nyújtó kollégánk, Chelsea Dinning részesült ebben a rendkívül megtisztelő elismerésben.

Büszkék vagyunk, hogy olyan kollégákkal dolgozhatunk együtt, mint Chelsea. Fáradhatatlan jókedve, ötletessége és elkötelezettsége, amellyel segíti és élvezetessé teszi a magyar-angol kétnyelvű csoportjába járó gyermekek angol nyelvelsajátítását, példaértékű.

Évről évre jó érzéssel töltött el bennünket, hogy a magyar-angol kétnyelvű csoportokban dolgozó BGC-s lektorok inspiráló és kimagasló szakmai légkörben dolgozhatnak a 13. kerület tagóvodáiban.

A korábbi évek díjazottjai:

2023 – Aldi Von Tonder
2022 – Allyson Moses