Nemzetközi konferenciára voltunk hivatalosak

2014. november 20.
Két tanítási nyelvű iskolák konferenciáján jártunk Szlovákiában

A Besztercebányai UNIVERSITY of MATEJ BEL adott helyszínt az októberben megrendezett CLIL (Content and Language Integrated Learning) konferenciának, melynek első ízben voltunk meghívott vendégei.

Nagy örömünkre szolgált, hogy a két tanítási nyelvű iskolák konferencián workshop-unk iránt sok résztvevő érdeklődött. Sok tanítási tapasztalattal tértünk haza, amelyeket igyekszünk minél előbb megosztani a BGAC lelkes csapatával.

Európai Nyelvi Díj 2014Látogatást tett nálunk Mr. Permuy