BGC Angol Tábor 2019

• Közeleg a szünidő és a nyári kalandok közül a tábori élmény sem maradhat ki! Felbátorodva a tavalyi táborok sikerén, idén is két turnusban indítunk napközis tábort a szünidő első heteiben.

Csapatunk tapasztalt és lelkes angol anyanyelvi lektorai, Hugo és Bryce június második felében az Óbudai Szabadidőparkban várják az alsósokat. Nincs igazi tábor izgalmas témák nélkül, így idén az alábbi 2 kaland várja a velünk táborozókat:

• IRÁNY A LAKATLAN SZIGET!
    • FEDEZD FEL VELÜNK AMERIKÁT!

A napi programok 8.00 – 16.00 óra között zajlanak, érkezés 7.30–tól, távozás 16.30-ig.

Az anyanyelvi lektorok munkáját egész nap magyar kolléga segíti. Előzetes nyelvismeret nélkül is várjuk a jelentkezőket, de elsősorban olyan gyermekeknek ajánljuk nyári programunkat, akik már magabiztosan boldogulnak angol nyelvű környezetben.

A tábor kedvezményes részvételi díja BGC-s diákok részére 36.000 Ft/hét (testvér ár: 33.000 Ft/hét), valamint külsős gyermekek részére 42.000 Ft/hét (testvér ár 39.000 Ft/hét). A részvételi díj tartalmazza az Óbudai Szabadidőpark belépődíját, a programok költségeit, valamint a tízórai, az ebéd és az uzsonna díját.

A helyszín számos sportolási és szabadtéri játékra kínál remek lehetőséget, így a táborozóknak szükségük lesz az alábbi felszerelésekre:

• strandoláshoz fürdőruha, úszónadrág, naptej, törölköző és strandpapucs, napellenzős sapka, polifoam
    • zárt sportcipő, könnyed, sportolásra alkalmas viselet
    • kulacs
    • papírvágó olló

Lehetőség van a részvételi díj két részletben történő befizetésére: az első részlet (10.000 Ft) befizetésének határideje 2019. 05. 15., a második részlet befizetésének határideje 2019. 06.05.

Jelentkezni az ONLINE ŰRLAP kitöltésével lehet. Jelentkezéseket csak korlátozott számban tudunk elfogadni a választott időpont megjelölésével.

Amennyiben gyermeke speciális igényű nevelésben részesített, kérjük jelezze az űrlapon.

Minden jelentkezőt válaszlevelünkben értesítünk a sikeres regisztrációról.